sob07132024

Aktualizovanéštv, 28 mar 2024 4pm

 • Vytvoriť účet
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.

TrenčínOnline.sk

Back Úvod Súťaže Fun Rádio Dohoda zverejnilo kompletný line-up, všetci interpreti zahrajú špeciálny program!

Fun Rádio Dohoda zverejnilo kompletný line-up, všetci interpreti zahrajú špeciálny program!

BANSKÁ BYSTRICA 3. júna 2016 - Richard Müller, Katka Knechtová, HEX, Buty, Kmeťoband, IMT Smile, Adam Ďurica, Vidiek, Polemic, ale aj Komajota či Sima Martausová... Fun Rádio Dohoda už pozná kompletný line-up, kde účasť potvrdili aj títo skvelí hudobníci. Festival ponúkne bohatý a originálny program. Okrem výbornej hudby sa návštevníci môžu tešiť aj na zábavu, o ktorú sa postarajú ostrieľaní DJ-i Fun rádia.

Fun Rádio Dohoda zverejnilo kompletný line-up, všetci interpreti zahrajú špeciálny program!

Julo alias Python im napríklad sľubuje nezabudnuteľný fantastický bengál! Núdza nebude ani o povestný funkovský humor. Postarajú sa oň moderátori Sajfa, Junior, Marcel a Didiana. Nová a lepšia Fun Rádio Dohoda štartuje prvý z piatich žúrov už 25. júna. Stretneme v Banskej Bystrici, v Nitre, v Malackách, v Bojniciach a v Poprade. Dohoda?

Festival Fun Rádio Dohoda zverejnil kompletný line-up a je z neho jasné, že návštevníci sa majú na čo tešiť! Po výborných skúsenostiach z predošlých rokov si Dohodu opäť nenechá ujsť ani slovenská legenda Richard Müller. Obľúbený spevák sa na návštevníkov už teraz veľmi teší. „Verím, že si Fun Rádio Dohodu nenecháte ujsť a uvidíme sa. Milé Malacky a Nitra, dohodnime sa, že sa spolu zabavíme ako na žiadnom inom festivale. Dovidenia,“ odkazuje Richard Müller.

Okrem Richarda Müllera, či už avizovaného Adama Ďuricu, Polemicu, Vidieku a Fragile, vystúpi aj Katka Knechtová, HEX, Buty, Kmeťoband a ďalší výborní hudobníci.

„Vyberali sme kapely, ktoré na Fun Rádio Dohode už dlhšie nehrali ale samozrejme nesmú chýbať ani populárne stálice. Festival sme sa snažili oživiť novým a jedinečným programom, ktorý si pre vás pripravili všetci interpreti len na Dohodu. Vidieť a počuť napríklad Polemic v rytmoch salsy, Richarda Müllera ako si zaspieva so Simou Martausovou a Katkou Knechtovou, prípadne skupinu IMT smile, ktorá prekvapí hudobnou fantáziou, bude isto ohromný zážitok. Dokonca aj kapely, ktoré hrajú v skorších časoch, rozhodne stoja za to. Mali sme problém s tým, že sme chceli všetkých posunúť do prime-time-u, no nevedeli sme sa dohodnúť na ich poradí, keďže každý by si zaslúžil najlukratívnejší čas. 

Fun Rádio Dohoda zverejnilo kompletný line-up, všetci interpreti zahrajú špeciálny program!

Aj preto ľuďom odporúčam prísť na Dohodu už na jej začiatku. Ponúkame rozmanitú, kvalitnú hudbu po celý čas a k tomu i super sprievodný program,“ prezrádza Dorota Hrančíková z Key Art Agency, ktorá je spoluorganizátorom Fun Rádio Dohody.

Festival nebude len o hudbe, ale aj o skvelej zábave. Postarajú sa o ňu moderátori Sajfa, Junior, Marcel a Didiana, ale tiež obľúbení DJ-i Fun rádia.

„Open air podujatia sú úplne iný svet, nedá sa to porovnať s ničím. Obrovský dav pred vami a jedinečná atmosféra, ktorú dokážu ľudia vytvoriť len tam. Ak s nimi komunikujete a darí sa vám, berú vás ako jedného z nich a ste za vodou. Už sa veľmi teším na leto. Fun Rádio Dohoda má totiž veľa naj. Zbehnú sa tam najveselší, najvytrvalejší a najnáročnejší ľudia z celého Slovenska. Chystám pre nich veľkoplošnú obrazovku, na ktorej pôjdu všetky skladby aj s originálnymi klipmi, aby svoje hviezdy nielen počuli, ale aj videli. V ponuke bude aj Fun Party Chat - SMS odkazy a selfie v reálnom čase cez obrazovky a kopec iných atrakcií. Bude to riadny bengál,“ teší sa s úsmevom DJ Julo alias Python.

Okrem spomínaných hudobníkov vystúpia toho roku na novej, lepšej a väčšej Dohode aj Mista, Le Payaco, Medial Banana, Puding pani Elvisovej, Funkiez a Heľenine oči. Všetci muzikanti si pripravujú špeciálny program, ktorí ich fanúšikovia neuvidia nikde inde, len na Dohode. V Banskej Bystrici, v Nitre, v Malackách, v Bojniciach ani v Poprade nebudú chýbať súťaže a atraktívny sprievodný program.

Prvých tisíc vstupeniek je za zvýhodnenú cenu – 13 eur! Neskôr budú stáť 15 a priamo na mieste 17 eur. Deti do 130 centimetrov, sa môžu zabávať zdarma. ZŤP osoby majú zvýhodnenú cenu – lístok si kúpia s 50% zľavou. Lístky sa dajú kúpiť v sieti www.predpredaj.sk alebo prostredníctvom webu Dohody www.funradio.sk/dohoda/.

Novinky k festivalu je možné sledovať aj na facebooku: https://www.facebook.com/FunRadioDohoda/?fref=ts

Na Dohode si na svoje prídu fanúšikovia rôznych hudobných žánrov. Fantastický Fragile vystúpia s úspešnou Fragile Queen Symphony.

„Našou ambíciou je ponúknuť najväčšie hity skupiny Queen ľuďom, ktorí ich nemohli zažiť naživo. Síce v úplne inej interpretácii, ale muzika zostáva tá istá,“ vysvetľuje kapelník Fragile Braňo Kostka.

Andrej Budai photo - video - fotografické a video služby - školské rozlúčky, spoločné fotenie, svadby, stužkové, promócie, birmovky, plesy, rodinné a firemné akcie, stretnutia, spoločenské a športové akcie a podujatia...

Adam Ďurica bude po vlaňajšom úspechu tento rok na Dohode koncertovať v troch mestách.

„Tak ako minulý rok, aj tento rok sa vidíme s fanúšikmi na Dohode a som si istý, že to bude špeciálne! Môj program je zatiaľ prekvapenie, ale chcem ubezpečiť, že chystám naozaj výbušnú a energickú šou! Malacky boli minulý rok neskutočné, čo si opäť zopakujeme. Bojnice – tam som vlani vystúpil troška nečakane, ale o to viac sa na ne teším. No a Poprad – ten bol vždy vynikajúci!“ vraví Adam Ďurica.

Účasť potvrdila aj „ostrieľaná“ skupina Vidiek, ktorej hity doslova zľudoveli. Na Dohode vystúpi po prvýkrát.

„Dali sme sa nahovoriť a veľmi sa tešíme. Teraz nacvičujeme nový program. Povedali sme si totiž, že na Fun Rádiu Dohoda budeme hrať veci, ktoré ešte nikto nepočul! Netreba sa však obávať, naše hity tiež nebudú chýbať. My sme už v taktom štádiu, ako Rolling Stones. Oni ak nezahrajú napríklad „I Can´t Get No“ alebo iné staré hity, koncert sa ani nepočíta. Akoby nebol! My sme si tiež toho vedomí, že keď nezahráme „Vidiečana“ alebo „Fajčenie škodí zdraviu“, či „Nechajte si ju“, taký koncert by neplatil,“ sľubuje s úsmevom Janko Kuric z Vidiek-u.

Lokality a termíny Fun rádio Dohody 2016:


- Banská Bystrica, Pod pamätníkom SNP, sobota 25. jún
- Nitra, Amfiteáter, sobota 2. júl
- Malacky, Zámocký park, sobota 30. júl
- Bojnice, Plážové kúpalisko, sobota 13. august
- Poprad, pri AquaCity, sobota 27.8.

zdroj: Fun rádio
 
SÚŤAŽ o 2x1 vstupenku na Fun rádio DOHODU v Bojniciach!
 
Fun Rádio Dohoda zverejnilo kompletný line-up, všetci interpreti zahrajú špeciálny program!

Súťaž o 2x1 vstupenku na Fun rádio Dohodu v Bojniciach trvá do 20.6.2016 do 22:00 hod. Dňa 21.6.2016 vylosujeme 2 výhercov, ktorí získajú po 1 vstupenke na tento skvelý festival. 

Meno výhercov uverejníme na FB Banskobystričan.sk. Výhercov budeme kontaktovať priamo na Facebook-u! Výhercom vstupenky zašleme poštou. 
 
NEPREHLIADNITE: Portál Trenčínonline.sk hľadá spolupracovníkov pre obchodné zastupovanie, na dopisovanie, realizáciu fotoreportáží a videoreportáží, redaktorskú prácu. Príp. ak sa venujete, alebo poznáte niekoho, kto sa venuje, alebo by sa chcel realizovať v obchodnom zastupovaní, príp. v tvorbe zaujímavých videí, video relácii, fotoreportáží, dopisovaní pre portál Trenčínonline.sk, ozvite sa. 

Tel.: 0903 671 087

e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.


Viac tu: https://www.leviceonline.sk/pracovne-ponuky/582-obchodn-mana-r

Staňte sa spolutvorcom portálu TRENČÍNONLINE.sk!

Ak je vo Vašom okolí niečo, na čo by ste chceli upozorniť, stalo sa niečo vo Vašom okolí, posielajte nám tipy, fotografie, videá, informácie, radi ich budeme na portáli Trenčínonline.sk uverejňovať. Posielajte na e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. , alebo telefonicky na: 0903 671 087


Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť