sob07132024

Aktualizovanéštv, 28 mar 2024 4pm

 • Vytvoriť účet
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.

TrenčínOnline.sk

Back Úvod Súťaže Mŕtve nevesty plánujú svadbu v Bojniciach - súťaž o vstupenky!

Mŕtve nevesty plánujú svadbu v Bojniciach - súťaž o vstupenky!

( 4 x )
Mŕtve nevesty plánujú svadbu v Bojniciach - súťaž o vstupenky!BOJNICE 17. apríla 2015 - Bojnický zámok už čoskoro ovládnu vydajachtivé, z dávnych čias prichádzajúce Mŕtve nevesty. Na XXII. Medzinárodnom festivale duchov a strašidiel sa chystá svadba, aká tu ešte nebola!Bojnický zámok je preslávený krásnymi a veľkolepými svadbami. Neexistuje snáď romantická duša, ktorá by netúžila po svadbe v jeho čarovných komnatách. Výnimkou nie sú ani jeho bývalé panie - Katarína Nofriová, Natália Erdödyová, Blanka Sforzová, Helena Leustachová, Beatrix Aragónska či dokonca kráľovná Mária z Anjou. Všetky chcú i nechcú počas festivalu duchov a strašidiel po druhýkrát povedať manželské „áno“ svojim vyvoleným.

Dostanú Katarína a Bardo Nofriovci druhú šancu a vyvarujú sa chýb z minulosti? Čo odpovie Natália Erdödyová na žiadosť o ruku od vášnivého hráča Františka Pálfiho? Nájde Blanka Sforzová šťastie po boku Jána Korvína alebo sa opäť vydá za Maximiliána Habsburského? Spečatia Helena a Juraj Leustachovci svoje manželstvo? Zvalia kráľovná Beatrix a kráľ Matej pomyselný múr, ktorý medzi nimi postavila nenaplnená túžba po potomkovi? Pomstí sa kráľovná z Anjou svojmu manželovi a vydá sa za neho ešte raz?

Festivalový príbeh bude plný hudby či bujarej zábavy, ale aj divokých vášní, strastiplných spomienok, roztúžených citov a dramatických emócií. Veď neviest je hneď niekoľko a každá chce vyrozprávať svoj príbeh.

Medzinárodný festival duchov a strašidiel s podtitulom Mŕtve nevesty sa uskutoční v termínoch 30. 4. – 2. 5., 7. 5. – 10. 5. a 15. 5. – 17. 5. 2015.

Vstupné:
Dospelý 1 osoba 10,00 €
Dieťa od dovŕšenia 6 rokov do dovŕšenia 18 rokov 5,50  €
Dieťa od dovŕšenia 3 rokov do dovŕšenia 6 rokov 3,00  €

Príplatok za:  
Použitie fotoaparátu 2,00  €
Použitie videokamery 5,00  €

Podrobnejšie informácie: www.bojnicecastle.sk a www.snm.sk


SÚŤAŽ o 2x2 vstupenky na XXII. Festival duchov a strašidiel na Bojnickom zámku "Mŕtve nevesty"!

Ako sa súťaže zúčastniť?

Pre Vašu účasť v súťaži stačí ZDIEĽAŤ plagát XXII. Festivalu duchov a strašidiel na Bojnickom zámku "Mŕtve nevesty", ktorý sme umiestnili na Facebook stránke Trenčínonline.sk.

Mŕtve nevesty plánujú svadbu v Bojniciach - súťaž o vstupenky!Nie ste na Facebook-u a chcete súťažiť? Stačí, keď priamo pod tento článok pridáte do komentárov "sutaz mrtve nevesty" a budete taktiež zaredení do súťaže. :)

Do kedy sa súťaží?

Súťaž o 2x2 vstupenky na XXII. Festival duchov a strašidiel na Bojnickom zámku "Mŕtve nevesty" trvá do nedele 26.4.2015 do 22:00 hod. Dňa 27.4.2015 vylosujeme 2 výhercov, ktorí získajú po 2 vstupenky na toto divadelné predstavenie.

Mená výhercov uverejníme na FB Trenčínonline.sk. Výhercu budeme kontaktovať priamo na Facebook-u, alebo cez e-mail. Výhercom výhru zašleme poštou.

Pre účasť v súťaži súhlasíte so všeobecnými podmienkami na účasť v súťažiach portálu Trenčínonline.sk.

zdroj a fotografie: SNM Bojnice
 
NEPREHLIADNITE: Portál Trenčínonline.sk hľadá spolupracovníkov pre obchodné zastupovanie, na dopisovanie, realizáciu fotoreportáží a videoreportáží, redaktorskú prácu. Príp. ak sa venujete, alebo poznáte niekoho, kto sa venuje, alebo by sa chcel realizovať v obchodnom zastupovaní, príp. v tvorbe zaujímavých videí, video relácii, fotoreportáží, dopisovaní pre portál Trenčínonline.sk, ozvite sa. 

Tel.: 0903 671 087

e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.


Viac tu: https://www.leviceonline.sk/pracovne-ponuky/582-obchodn-mana-r

Staňte sa spolutvorcom portálu TRENČÍNONLINE.sk!

Ak je vo Vašom okolí niečo, na čo by ste chceli upozorniť, stalo sa niečo vo Vašom okolí, posielajte nám tipy, fotografie, videá, informácie, radi ich budeme na portáli Trenčínonline.sk uverejňovať. Posielajte na e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. , alebo telefonicky na: 0903 671 087

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť