sob07132024

Aktualizovanéštv, 28 mar 2024 4pm

 • Vytvoriť účet
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.

TrenčínOnline.sk

Back Úvod Správy Šport

Športové správy z Trenčína a okolia Šport

AS Trenčín ukazuje, ako sa dá robiť európsky futbal na Slovensku

Často sme svedkami toho, že slovenský futbal a šport celkovo sú kritizované. Dôvodov je viacero - personálne výkony, organizácia, medziľudské vzťahy, stav štadiónov či samotná predvádzaná hra. Nie všetko je ale jednoducho povedané dobré alebo zlé. Na veci sa treba pozerať vo väčšom kontexte. Dnes sa pozrieme na AS Trenčín, klub, ktorý ukazuje, že aj na Slovensku sa dá robiť šport, ktorý spĺňa európske štandardy.

AS Trenčín ukazuje, ako sa dá robiť európsky futbal na Slovensku

Čítať ďalej: AS Trenčín ukazuje, ako sa...

Kto sa stane slovenským šampiónom v sezóne 2017 – 2018?

Kto sa stane slovenským šampiónom v sezóne 2017 – 2018?Dvanásť tímov, no len jeden z nich sa môže stať slovenským šampiónom. Kto má najväčšiu šancu stať sa víťazom Fortuna ligy v sezóne 2017 – 2018?

Čítať ďalej: Kto sa stane slovenským...

Dukla doma porazila Havranov

TRENČÍN 8. marca 2016 - V rámci 54. kola hokejovej Tipsport Ligy sa v nedeľu, 6. marca, hral na trenčianskom ľade zápas s hosťujúcimi Havranmi z Piešťanmi. Aj keď zápas bohužiaľ nebol až tak divácky atraktívny, pretože padol len jeden gól, oba tímy podali vyrovnaný výkon s viacerými peknými šancami.

Čítať ďalej: Dukla doma porazila Havranov

STU opäť s prehrou, Trenčania stále pomýšľajú na playoff

TRENČÍN 19. februára 2016 - Prvé vzájomné meranie síl v rámci EUHL (Európska univerzitná hokejová liga) medzi STU a Gladiators vyšlo lepšie hosťujúcemu celku, ktorý ešte stále pomýšľa na playoff a bojuje tak o každý jeden bod.

STU opäť s prehrou, Trenčania stále pomýšľajú na playoff

Čítať ďalej: STU opäť s prehrou,...

Gladiátori opäť prví v tabuľke, porazili Techniku Praha

TRENČÍN 2. novembra 2015 - Vysokoškolský hokej v rámci EUHL (Európska univerzitná hokejová liga) pokračoval zápasom, v ktorom si Trenčania napravili chuť po prehre v Banskej Bystrici.

Gladiátori opäť prví v tabuľke, porazili Techniku Praha

Čítať ďalej: Gladiátori opäť prví...