sob07132024

Aktualizovanéštv, 28 mar 2024 4pm

 • Vytvoriť účet
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.

TrenčínOnline.sk

Back Úvod Správy Spoločnosť Ostatné zo spoločnosti

Ostatné

V nedeľu prvýkrát vyrazí z Trenčína do Prahy expresný vlak ARRIVA

TRENČÍN 3. marca 2016 - V nedeľu 6. marca prvýkrát vyrazí expresný vlak ARRIVA z Trenčína a Trenčianskej Teplej do Prahy. Na túto trasu sa vydá každú nedeľu popoludní, späť z Prahy sa bude vracať v sobotu ráno. Základné cestovné Trenčín – Praha bude stáť 12,96 eur, študenti s ISIC kartou zaplatia o 10 % menej.

V nedeľu prvýkrát vyrazí z Trenčína do Prahy expresný vlak ARRIVA

Čítať ďalej: V nedeľu prvýkrát vyrazí...

Univerzitní hokejisti z Trenčína darovali krv

TRENČÍN 14. septembra 2015 - Na ľade silní bojovníci, v civile dobroprajní chlapci. Hráči Gladiators Trenčín, teda študenti VŠM/City University of Seattle v Trenčíne a Trenčianskej univerzity Alexandra Dubčeka v Trenčíne sa rozhodli podať pomocnú ruku tým, ktorí to najviac potrebujú.

Univerzitní hokejisti z Trenčína darovali krv

Čítať ďalej: Univerzitní hokejisti...

V Topoľčiankach slávnostne poklopali základný kameň na dobudovanie kanalizácie

( 1 x )

TOPOĽČIANKY 20. marca 2014 - V stredu 18.3.2014 sa v obci Topoľčianky za prítomnosti Ing. Dušana Čerešňáka, generálneho riaditeľa Sekcie vôd Ministerstva životného prostredia, Ing. Jána Podmanického, generálneho riaditeľa Západoslovenskej vodárenskej spoločnosti, a.s., Ing. Štefana Štefeka, predsedu dozornej rady Západoslovenskej vodárenskej spoločnosti, a.s., Ing. Zsolta Lukáča, predsedu predstavenstva Západoslovenskej vodárenskej spoločnosti, a.s., Doc. Ing. Milana Belicu, PhD., Predsedu Nitrianskeho samosprávneho kraja a Ing. Karola Urbana, predsedu predstavenstva Vodohospodárskych stavieb, a.s. Bratislava, a ďalších hostí, uskutočnilo slávnostné poklopanie základného kameňa projektu s názvom „Topoľčianky – dobudovanie kanalizácie“.

V Topoľčiankach slávnostne poklopali základný kameň na dobudovanie kanalizácie

Čítať ďalej: V Topoľčiankach slávnostne...

Dolná Nitra a Žitava v okrese Zlaté Moravce bude stúpať!

ZLATÉ MORAVCE 11. februára 2014 - Slovenský hydrometeorologický ústav (ďalej len SHMÚ) dnes vydal hydrologickú výstrahu 1. stupňa pre celý okres Zlaté Moravce z dôvodu stúpania hladiny dolnej Nitry a Žitavy. Keďže v posledných dňoch je väčšie množstvo zrážok, ktoré budú pokračovať, očakáva sa vzostup hladín nielen na dolnej Nitre a Žitave v zlatomoraveckom okrese, ale na tokoch v povodí hornej Nitry, ale aj vo viacerých okresoch južného a stredného Slovenska - Levice, Topoľčany, Partizánske, Prievidza, Bánovce nad Bebravou, Zvolen, Lučenec, Rimavská Sobota, Žiar nad Hronom, Rožňava.

Dolná Nitra a Žitava v okrese Zlaté Moravce bude stúpať!

Čítať ďalej: Dolná Nitra a Žitava v...

V Lovciach si zvolili nového starostu

V Lovciach si zvolili nového starostuLOVCE 26. januára 2014 - V sobotu 25.1.2014 sa konali nové voľby do orgánov samosprávy obcí aj v jednej obci okresu Zlaté Moravce - v Lovciach.

Čítať ďalej: V Lovciach si zvolili...