uto02272024

Aktualizovanéštv, 05 okt 2023 2pm

 • Vytvoriť účet
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.

TrenčínOnline.sk

Back Úvod Správy PR články

PR články, komerčné, Levice PR články

Ako sa starať o lodičky? Základné pravidlá

Každá žena, ktorá aspoň raz obula elegantné dámske lodičky, vie, aké je dôležité, aby boli nielen štýlové, ale aj dobre zachované. Lodičky môžu pridať sebavedomie, zvýrazniť postavu a urobiť každý outfit výnimočným. Ale viete, ako sa o ne starať, aby slúžili mnoho rokov? Tu je niekoľko základných pravidiel!

Ako sa starať o lodičky? Základné pravidlá

Čítať ďalej: Ako sa starať o lodičky?...

Správa skladu a e-shopu z jedného systému

S rozvojom online obchodovania sa riadenie skladu a elektronického obchodu stáva pre podniky čoraz náročnejšou úlohou. Správna koordinácia medzi skladom, internetovým obchodom a zákazníckym servisom je kľúčová pre efektívnu prevádzku a spokojnosť zákazníkov.

Správa skladu a e-shopu z jedného systému

Čítať ďalej: Správa skladu a e-shopu z...

Zaujímavé tipy na výlety pre rodiny s deťmi v Trenčíne a okolí

Rodičia menších alebo dospievajúcich detí istotne dobre vedia, že pravidelné vymýšľanie nových výletov je niekedy náročnejšie, ako sa zdá. Prichádzať vždy v originálnymi nápadmi si vyžaduje veľkú dávku kreativity. Ak plánujete návštevu Trenčína, nechajte vymýšľanie na nás. Máme niekoľko tipov, aké pamiatky vidieť a čo rozhodne nevynechať.

Zaujímavé tipy na výlety pre rodiny s deťmi v Trenčíne a okolí

Čítať ďalej: Zaujímavé tipy na výlety...

Práca z domu v čo najpohodlnejších podmienkach

Či chceme, či nie, situácia okolo pandémie na Slovensku nie je najlepšia. Tento článok však nebude o opatreniach či nariadeniach, ale bude o práci z domu, ku ktorej za posledné necelé dva roky pričuchol už skoro každý, koho náplň pozície to čo i len trošku dovoľuje. Pracujete radšej z domu alebo preferujete dochádzanie do kancelárií?

Čítať ďalej: Práca z domu v čo...

Výbava, s ktorou si zamilujete poľovníctvo aj vy

Poľovníctvo je verným spoločníkom človeka od najstarších čias až po súčasnosť. V primitívnom komunálnom systéme to bol takmer jediný spôsob, ako sa uživiť. Dnes je to skôr koníček, šport, vzrušenie a adrenalín. A dôvodom je najmä výbava, s ktorou je pozorovanie prírody alebo lovenie zábava.

Výbava, s ktorou si zamilujete poľovníctvo aj vy

Čítať ďalej: Výbava, s ktorou si...