str06072023

Aktualizovanéštv, 14 apr 2022 9am

 • Vytvoriť účet
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.

TrenčínOnline.sk

Back Úvod Správy PR články

PR články, komerčné, Levice PR články

Zaujímavé tipy na výlety pre rodiny s deťmi v Trenčíne a okolí

Rodičia menších alebo dospievajúcich detí istotne dobre vedia, že pravidelné vymýšľanie nových výletov je niekedy náročnejšie, ako sa zdá. Prichádzať vždy v originálnymi nápadmi si vyžaduje veľkú dávku kreativity. Ak plánujete návštevu Trenčína, nechajte vymýšľanie na nás. Máme niekoľko tipov, aké pamiatky vidieť a čo rozhodne nevynechať.

Zaujímavé tipy na výlety pre rodiny s deťmi v Trenčíne a okolí

Čítať ďalej: Zaujímavé tipy na výlety...

Práca z domu v čo najpohodlnejších podmienkach

Či chceme, či nie, situácia okolo pandémie na Slovensku nie je najlepšia. Tento článok však nebude o opatreniach či nariadeniach, ale bude o práci z domu, ku ktorej za posledné necelé dva roky pričuchol už skoro každý, koho náplň pozície to čo i len trošku dovoľuje. Pracujete radšej z domu alebo preferujete dochádzanie do kancelárií?

Čítať ďalej: Práca z domu v čo...

Výbava, s ktorou si zamilujete poľovníctvo aj vy

Poľovníctvo je verným spoločníkom človeka od najstarších čias až po súčasnosť. V primitívnom komunálnom systéme to bol takmer jediný spôsob, ako sa uživiť. Dnes je to skôr koníček, šport, vzrušenie a adrenalín. A dôvodom je najmä výbava, s ktorou je pozorovanie prírody alebo lovenie zábava.

Výbava, s ktorou si zamilujete poľovníctvo aj vy

Čítať ďalej: Výbava, s ktorou si...

Okamžitý a najrýchlejší spôsob prepravy tovaru, ktorý ocení aj vaša firma

( 1 x )

Dodávanie rôznych tovarov leteckou dopravou je relatívne nová služba v oblasti nákladnej dopravy. Rýchlo si  získala dôveru spotrebiteľov a pevne obsadila svoje miesto v oblasti prepravy a dodania tovaru. Ale rovnako ako akýkoľvek iný druh nákladnej dopravy, má letecká doprava svoje výhody aj nevýhody.

Čítať ďalej: Okamžitý a najrýchlejší...

Bezpečnosť: Spôsob ako zvýšiť kvalitu a dobré meno vašej firmy

( 1 x )
Školenia v oblasti bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci zohrávajú významnú úlohu pri vytváraní bezpečného a efektívneho pracovného prostredia. Sú základom preventívnych činností, pomáhajú predchádzať úrazom, ako aj výskytu a zhoršovaniu chorôb spôsobených prácou. Pomáhajú tak vytvoriť prostredie, v ktorom sa zamestnanci cítia dobre a sú v ňom v bezpečí, čo je základná podmienka plnohodnotnej práce v každom jednom odbore alebo profesii.

Čítať ďalej: Bezpečnosť: Spôsob ako...