pia09172021

Aktualizovanéuto, 28 apr 2020 7am

 • Vytvoriť účet
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.

TrenčínOnline.sk

Back Úvod Správy PR články

PR články, komerčné, Levice PR články

Okamžitý a najrýchlejší spôsob prepravy tovaru, ktorý ocení aj vaša firma

( 1 x )

Dodávanie rôznych tovarov leteckou dopravou je relatívne nová služba v oblasti nákladnej dopravy. Rýchlo si  získala dôveru spotrebiteľov a pevne obsadila svoje miesto v oblasti prepravy a dodania tovaru. Ale rovnako ako akýkoľvek iný druh nákladnej dopravy, má letecká doprava svoje výhody aj nevýhody.

Čítať ďalej: Okamžitý a najrýchlejší...

Bezpečnosť: Spôsob ako zvýšiť kvalitu a dobré meno vašej firmy

( 1 x )
Školenia v oblasti bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci zohrávajú významnú úlohu pri vytváraní bezpečného a efektívneho pracovného prostredia. Sú základom preventívnych činností, pomáhajú predchádzať úrazom, ako aj výskytu a zhoršovaniu chorôb spôsobených prácou. Pomáhajú tak vytvoriť prostredie, v ktorom sa zamestnanci cítia dobre a sú v ňom v bezpečí, čo je základná podmienka plnohodnotnej práce v každom jednom odbore alebo profesii.

Čítať ďalej: Bezpečnosť: Spôsob ako...

Nevyhnutné súčiastky a vybavenie pre váš priemysel alebo výrobu

( 1 x )
Bez strojov a dokonalých technických zariadení by sme toho veľa nezvládli. Nedosiahli by sme taký vysoký výkon, silu a nasadenie. Sme len ľudia, ktorí majú svoje vlastné kapacity. Preto je tu novodobá technológia, stroje a zariadenia, ktoré to robia za nás. Sú našou predĺženou rukou a zvýšeným výkonom.

Čítať ďalej: Nevyhnutné súčiastky a...

5 spôsobov, ako sa lepšie sústrediť na prácu

( 1 x )
Naše telo reaguje na vonkajšie podnety veľmi citlivo, preto je niekedy sústrediť sa na konkrétnu úlohu naozaj náročné. Človek musí byť odpočinutý, plný energie a chuti niečo svojou prácou zmeniť. Ako to ale dosiahnuť, keď je schopnosť našej koncentrácie na bode mrazu?

Čítať ďalej: 5 spôsobov, ako sa lepšie...

Potrebujete nový elektromotor?

( 1 x )
Elektromotor zmenil našu spoločnosť a zmenil jej fungovanie. Predĺžil ruku človeka a zlepšil jeho blahobyt. Toto zariadenie sa nachádza všade okolo nás a zaisťuje často chod celej spoločnosti, pretože tú riadia stroje, spotrebiče a iné zariadenia, bez ktorých by sme si to dnes už nedokázali ani predstaviť.

Čítať ďalej: Potrebujete nový elektromotor?