sob07132024

Aktualizovanéštv, 28 mar 2024 4pm

 • Vytvoriť účet
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.

TrenčínOnline.sk

Back Úvod Správy Kultúra Koncerty, festivaly, krsty

Koncerty a festivaly

Benefičné podujatie Dúha v srdci roztancovali Beáta Dubasová a Kristína

NOVÉ MESTO NAD VÁHOM 5. októbra 2023 - Začiatok nového mesiaca, nedeľa 1. októbra 2023, sa stal dňom konania v poradí už 12-teho ročníka benefičného koncertu Dúha v srdci. Miesto konania krásny park Hurbanove sady.

Benefičné podujatie Dúha v srdci roztancovali Beáta Dubasová a Kristína

Čítať ďalej: Benefičné podujatie Dúha...

Benefičný koncert Dúha v srdci spestrili zahraniční hostia

Stalo sa už peknou tradíciou, že záverom septembra ponúka Spoločenská sála MsKS v Novom Meste nad Váhom krásny zážitok pre všetky deti, mládež i dospelých z Trenčianskeho kraja, ktorí majú telesný alebo mentálny hendicap. Tak tomu bolo aj 24. septembra 2017. Podujatie, ktoré už šiestym rokom pripravuje a zabezpečuje CSS Nové Mesto nad Váhom, OZ Život s dúhou v srdci, OZ Milan Štefánik, zástupkyňa primátora Nového Mesta nad Váhom p. Hejbalová, primátorka Starej Turej p. Halinárová a Júlia Bublavá je nádhernou príležitosťou na silné a emotívne zážitky pre všetkých účastníkov. Snahou organizátorov je nielen zabaviť a roztancovať zdravotne znevýhodnené deti a mládež, ale napomôcť ich rýchlejšiemu integrovaniu sa medzi bežnú populáciu. Aj z toho dôvodu je podujatie otvorené i pre širokú verejnosť.

Dúha v srdci 2017 foto Adam Ďurica Petra Sekáčová

Čítať ďalej: Benefičný koncert Dúha v...

Dúhové srdcia v dlaniach detí hrali pre radosť

NOVÉ MESTO NAD VÁHOM 11. októbra 2016 - V nedeľu 25. septembra 2016 sa uskutočnil piaty ročník benefičného koncertu "Dúha v srdci" v spoločenskej sále MsKS v Novom Meste nad Váhom. Hudobné podujatie spojené s náučnými workšopmi a tvorivými dielňami usporiadané pre deti a osoby s mentálnym postihnutím spestrili svojím vystúpením speváčka Katarína Knechtová zo svojou skupinou, skupiny Maduar a Hudba z Marsu, Folklórny súbor Goral, Zumba inštruktorka Michelle Webe z Dominikánskej republiky a moderátor Dodo Kuriľák.

Dúhové srdcia v dlaniach detí hrali pre radosť

Čítať ďalej: Dúhové srdcia v dlaniach...

FestDobréBohunice sa sťahujú z Jaslovských Bohuníc a menia sa na FestDobréRybníky

( 1 x )

OPATOVCE PRI TRENČÍNE 29. mája 2016 - Po deviatich rokoch sa jeden z najobľúbenejších folk a country festivalov FestDobréBohunice sťahuje z Jaslovských Bohuníc. Ukončuje sa tak takmer dekáda pôsobenia výnimočného podujatia, ktoré túto obec zviditeľnilo nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí.

FestDobréBohunice sa sťahujú z Jaslovských Bohuníc a menia sa na FestDobréRybníky

Čítať ďalej: FestDobréBohunice sa...

Zažite fantastickú atmosféru 60. rokov na vlastnej koži so skupinou The Backwards a najväčšími hitmi legendárnych The Beatles + súťaž

NOVÁ DUBNICA 3. septembra 2015 - Výnimočný koncert bude prierezom tvorby skupiny aj v pôvodných kostýmoch. Na mieste, kde to žilo v rokoch 60-tych. V rokoch lásky, veľkých hitov, v rokoch legendárnych The Beatles. Spievajte, kričte, tancujte v kine Panorex!

Zažite fantastickú atmosféru 60. rokov na vlastnej koži so skupinou The Backwards a najväčšími hitmi legendárnych The Beatles

Čítať ďalej: Zažite fantastickú...