str11292023

Aktualizovanéštv, 05 okt 2023 2pm

 • Vytvoriť účet
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.

TrenčínOnline.sk

Back Úvod Správy Kultúra Klubové párty, diskotéky EDMANIA OPEN AIR – WE LOVE TRANCE: KOMPLETNÉ INFO A ODHALENÝ LINE-UP

EDMANIA OPEN AIR – WE LOVE TRANCE: KOMPLETNÉ INFO A ODHALENÝ LINE-UP

TRENČÍN 1. júla 2016 - V pondelok 4. júla sa brány trenčianskeho EXPO CENTRA otvoria pre všetkých pártychtivých milovníkov trance. Prvé open air vydanie festivalu EDMANIA láka na svetové mená aktuálnej scény.

EDMANIA OPEN AIR – WE LOVE TRANCE: KOMPLETNÉ INFO A ODHALENÝ LINE-UP

Areál V areáli sa bude nachádzať stanové mestečko či úschovňa. Dôležitou súčasťou bude veľkokapacitný ChillVill, kde si budete môcť posedieť, oddýchnuť, vypiť zelený čaj, prípadne si len vychutnať vynikajúci výhľad priamo na tanečný parket a stage.

Špecialitou bude stage design a 3D mapping, o ktorý sa postará jednotka na Slovensku – tím AKASHA Visualstation. Pripravujeme všestrannú gastro zónu, kde okrem klasických produktov nájdete aj zmrzlinu, ktorá v horúcu letnú noc príjemne schladí.

Andrej Budai photo - video - fotografické a video služby - školské rozlúčky, spoločné fotenie, svadby, stužkové, promócie, birmovky, plesy, rodinné a firemné akcie, stretnutia, spoločenské a športové akcie a podujatia...

Prekvapením bude FUN ZÓNA, kde sa budete môcť zabávať na rôznych atrakciách našich partnerov. V tejto časti pre vás pripravujeme pre-party aj after-party! Vo FUN ZÓNE bude k dispozícii FOTO FUN BOX, kde si budete môcť spraviť fotku, ktorú si na mieste vytlačíte, pošlete mailom, alebo zavesíte na Facebook.

Doprava a parkovanie

Ste v Trenčíne na autobusovej alebo železničnej stanici, a neviete, ako ďalej? Tu sa už o vás postaráme my s našou kyvadlovou dopravou, ktorá vás v čase od 17:30 hod. do 21:30 hod. bezproblémovo dovezie priamo pred brány EXPO CENTRA. Idete na EDMANIU autom? Nezabudnite použiť navigačnú aplikáciu WAZE. Po jej spustení stačí do vyhľadávača zadať heslo EDMANIA a spoľahlivo vás navedie až k bránam EXPO CENTRA. V blízkosti EXPO CENTRA (pri OC MAX) bude doprava riadená dopravnými policajtmi. Pri príjazde k EXPO CENTRU sa riaďte pokynmi našich pracovníkov.

EDMANIA OPEN AIR – WE LOVE TRANCE: KOMPLETNÉ INFO A ODHALENÝ LINE-UP

Ubytovanie

Stanové mestečko má obmedzenú kapacitu, stanovať v ňom bude možné od pondelka 4. júla od 15:00 hod. do nasledujúceho dňa do 15:00 hod.. Rezervačný systém stanovania nájdete na https://www.partymenu.eu/edmania-open- air. Pri rezervácii je nutné zvoliť veľkosť stanu, aby organizačný tím vedel prispôsobiť rozmiestnenie stanov. Rezervácia miesta pre stan je podmienená zaplatením zálohy 10,- €, ktorá je vratná po príchode na festival.

Vstupenky

Lístky je možné zakúpiť na www.predpredaj.sk, www.ticketportal.sk a na www.edmania.eu. Cena vstupenky je 25,99 €. Cena na mieste bude 29,99 €.

EDMANIA OPEN AIR – WE LOVE TRANCE: KOMPLETNÉ INFO A ODHALENÝ LINE-UP

Kompletný line-up

15:00 hod. ELSY
16:30 hod. SANDRO VANNIEL
18:00 hod. SOUL MIRROR
19:00 hod. MARTIN MICHNIAK
20:00 hod. FERRECK DAWN
21:00 hod. MILAN LIESKOVSKÝ
22:00 hod. RUBEN DE RONDE
23:00 hod. KHOMHA
00:00 hod. MARLO
01:30 hod. ANDREW RAYEL
03:00 hod. BEN GOLD
04:00 hod. SNEIJDER
05:00 hod. THOMAS COASTLINE
06:00 hod. DRIFTMOON
07:00 hod. ANDRE PASTOR VS. ZOLIKE

EDMANIA OPEN AIR – WE LOVE TRANCE: KOMPLETNÉ INFO A ODHALENÝ LINE-UP
zdroj a fotografie: Nikoleta Kováčová
POZRITE SI TIEŽ:


NEPREHLIADNITE! Portál Trenčínonline.sk hľadá spolupracovníkov pre manažovanie portálu, obchodné zastupovanie, na dopisovanie, realizáciu fotoreportáží a videoreportáží, redaktorskú prácu. Príp. ak sa venujete, alebo poznáte niekoho, kto sa venuje, alebo by sa chcel realizovať v obchodnom zastupovaní, príp. v tvorbe zaujímavých videí, video relácii, fotoreportáží, dopisovaní pre portál Trenčínonline.sk, ozvite sa. 

Tel.: 0903 671 087

Viac info na e-mailyTáto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.


Staňte sa spolutvorcom portálu TRENČÍNONLINE.sk!

Ak je vo Vašom okolí niečo, na čo by ste chceli upozorniť, stalo sa niečo vo Vašom okolí, posielajte nám tipy, fotografie, videá, informácie, radi ich budeme na portáli Trenčínonline.sk uverejňovať. Posielajte na e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. , alebo telefonicky na: 0903 671 087

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť