sob07132024

Aktualizovanéštv, 28 mar 2024 4pm

 • Vytvoriť účet
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.

TrenčínOnline.sk

Back Úvod Správy Avíza a pozvánky Trenčín čaká v októbri prehliadka domáceho stand-upu Na Smiech

Trenčín čaká v októbri prehliadka domáceho stand-upu Na Smiech

TRENČÍN 29. septembra 2016 - Prehliadka domáceho stand-upu Na Smiech sľubuje smiech, slzy od smiechu a plných päť rehotajúcich sa hviezdičiek. V hlavných úlohách sa v utorok 11. októbra v trenčianskom Kine Hviezda predstavia poprední humoristi a zabávači Matej Sajfa Cifra, Michael Szatmary, Rado Ondřejíček, Dano Čistý, Matej Adámy a Pavol Seriš.

Trenčín čaká v októbri prehliadka domáceho stand-upu Na Smiech

V októbri ťa čaká stand-up v Trenčíne. Už si tento formát humoru skúšal na vlastnej koži?

Pavol Seriš: Stand-upu som sa trochu venoval do roku 2010. Potom ma prijali na JAMU v Brne a začal som sa naplno venovať divadlu. Na stand-upe ma vždy lákala jeho jednoduchosť – jeden človek vystúpi pred dav a svojím umom ten dav rozosmieva. Sám, akoby nahý, bez efektov.

Humor a improvizácia sú ti blízke už dlho. Už vieš, o akej téme sa bude točiť tvoj stand-up, ale to necháš na daný okamih a uvidíš, čo z teba vypadne na pódiu?

P. S.: Môj stand-up bude viac divadelný. Ešte presne neviem, s čím prídem, ale zrejme využijem niečo zo svojich autorských hier. Nikdy nedokážem na pódiu len stáť a rozprávať. Budem sa hýbať, budem hrať.

Aký druh stand-upového humoru máš rád ako divák?

P. S.: Mám rád, ak je komik svojský a originálny. Suchý, absurdný, bez zbytočných vulgarizmov. Bližší sú mi takí, ktorí využívajú telo, gesto či pantomímu.

Vystupoval si už na viacerých miestach na Slovensku. Aké vtipy podľa teba platia najviac na Slovákov?

P. S.: „Slováci“ je široký pojem. Iné platí na študentov a iné platí na ľudí v strednom veku. Ťažko to generalizovať. Nedávno som hral na festivaloch v Estónsku a v Turecku a diváci sa smiali podobne na rovnakých miestach. A publikum v Trenčíne je výborné.

Andrej Budai photo - video - fotografické a video služby - školské rozlúčky, spoločné fotenie, svadby, stužkové, promócie, birmovky, plesy, rodinné a firemné akcie, stretnutia, spoločenské a športové akcie a podujatia...
Pavol Seriš
je improvizačno-divadelný umelec, ktorý sa rozhodol okúsiť slávu a moc, ktorú so sebou prináša stand-upová scéna. O tom, že to roztočí naplno, nie je pochýb.

Matej Sajfa Cifra
je hviezda obsadzovaná v zábavných žánroch známych médií, ale po večeroch sa mení na klubového zabávača s ostrým jazýčkom.

Michael Szatmary
je neúnavný uvádzač nových zábavných historiek do našich životov. Poriadne si naštelujte uši, aby ste žiadnu neprepásli.

Rado Ondrejíček (Cynická obluda)
dominuje žánru cynického humoru a vďaka svojej rozhľadenosti zasiahne slabé miesto vašej bránice.

Dano Čistý
zostrihá dokopy ideálnu surrealistickú zmes, ktorá sa stala jeho rukopisom. Príďte si po jeho vtipy, budete o nich rozmýšľať aj po ceste domov.

Matej Adámy
hviezdi najmä v stand-upových noir tituloch. Úloh zabaviť nenásytne publikum mal už mnoho a ďalšia ho čaká práve s nami.

11. 10. (utorok)
Štart: 20:00 hod.
Lístky: https://www.ticketportal.sk/event.aspx?ID=22687
Event: www.fb.com/events/162030570902946


NEPREHLIADNITE! Portál Trenčínonline.sk hľadá spolupracovníkov pre manažovanie portálu, obchodné zastupovanie, na dopisovanie, realizáciu fotoreportáží a videoreportáží, redaktorskú prácu. Príp. ak sa venujete, alebo poznáte niekoho, kto sa venuje, alebo by sa chcel realizovať v obchodnom zastupovaní, príp. v tvorbe zaujímavých videí, video relácii, fotoreportáží, dopisovaní pre portál Trenčínonline.sk, ozvite sa. 

Tel.: 0903 671 087

Viac info na e-mailyTáto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.


Staňte sa spolutvorcom portálu TRENČÍNONLINE.sk!

Ak je vo Vašom okolí niečo, na čo by ste chceli upozorniť, stalo sa niečo vo Vašom okolí, posielajte nám tipy, fotografie, videá, informácie, radi ich budeme na portáli Trenčínonline.sk uverejňovať. Posielajte na e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. , alebo telefonicky na: 0903 671 087

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť