sob07132024

Aktualizovanéštv, 28 mar 2024 4pm

 • Vytvoriť účet
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.

TrenčínOnline.sk

Back Úvod Spoločnosť Školstvo Prvoaprílová párty na trenčianskej ZŠ Východná

Prvoaprílová párty na trenčianskej ZŠ Východná

( 1 x )

TRENČÍN 7. apríla 2016 - Spolupráca ZŠ Východná 9 s RC Južanček, s poslancami výboru mestskej časti Juh, CVČ a sponzorom Hotel Elizabeth, vyústila do úžasnej prvoaprílovej zábavy pre všetky deti na trenčianskom sídlisku Juh.

Prvoaprílová párty na trenčianskej ZŠ Východná

Na škole bolo pripravených množstvo atrakcií a zábavno – súťažných disciplín, za ktoré boli deti odmenené cenami v tombole, ale aj občerstvením, ktoré po super výkonoch padlo vhod. Veríme, že sa úspešná akcia stane aprílovou tradíciou. Viac fotografií nájdete na www.zsvychodnatn.edu.sk a na fb stránke Rodinného centra Južanček Trenčín.

Andrej Budai photo - video - fotografické a video služby - školské rozlúčky, spoločné fotenie, svadby, stužkové, promócie, birmovky, plesy, rodinné a firemné akcie, stretnutia, spoločenské a športové akcie a podujatia...

Prvoaprílová párty na trenčianskej ZŠ Východná
Prvoaprílová párty na trenčianskej ZŠ Východná
Prvoaprílová párty na trenčianskej ZŠ Východná
 
Text a foto: DL, DB
 
Portál Trenčínonline.sk hľadá MANAŽÉRA PORTÁLU pre komplexnú starostlivosť o portál  (obchodné zastupovanie, aktualizácia) a tiež spolupracovníkov na dopisovanie, realizáciu fotoreportáží a videoreportáží, redaktorskú prácu. Príp. ak sa venujete, alebo poznáte niekoho, kto sa venuje, alebo by sa chcel realizovať v obchodnom zastupovaní, príp. v tvorbe zaujímavých videí, video relácii, fotoreportáží, dopisovaní pre portál Trenčínonline.sk, ozvite sa. 

Tel.: 0903 671 087

e-mailTáto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.


Staňte sa spolutvorcom portálu TRENČÍNONLINE.sk!

Ak je vo Vašom okolí niečo, na čo by ste chceli upozorniť, stalo sa niečo vo Vašom okolí, posielajte nám tipy, fotografie, videá, informácie, radi ich budeme na portáli Trenčínonline.sk uverejňovať. Posielajte na e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. , alebo telefonicky na: 0903 671 087.

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť