sob07132024

Aktualizovanéštv, 28 mar 2024 4pm

 • Vytvoriť účet
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.

TrenčínOnline.sk

Back Úvod Krimi - policajné správy Ostatné Na záhrade v Trenčíne našla delostrelecký náboj z obdobia II. svetovej vojny

Na záhrade v Trenčíne našla delostrelecký náboj z obdobia II. svetovej vojny

Na záhrade v Trenčíne našla delostrelecký náboj z obdobia II. svetovej vojny

TRENČÍN 6. mája 2016 - V stredu 4.mája v poobedňajších hodinách našla 44-ročná žena počas prác na záhrade na ul. J. Zemana v Trenčíne neznámu muníciu.

Na miesto nálezu bol privolaný policajný pyrotechnik, ktorý zistil, že sa jedná o 30 mm delostrelecký náboj – nezistenej výroby nakoľko bol značne skorodovaný, z obdobia II. svetovej vojny. Miesto nálezu bolo opakovane prezreté, pričom nebola nájdená žiadna ďalšia munícia. Policajný pyrotechnik delostrelecký náboj zaistil a previezol do skladu munície, pričom bude následne zničený.

Polícia upozorňuje nálezcov munície, aby ju ponechali na mieste nálezu, nakoľko môže byť schopná výbuchu. Ihneď po náleze akejkoľvek munície kontaktujte policajnú linku 158.

zdroj: KR PZ Trenčín
Andrej Budai photo - video - fotografické a video služby - školské rozlúčky, spoločné fotenie, svadby, stužkové, promócie, birmovky, plesy, rodinné a firemné akcie, stretnutia, spoločenské a športové akcie a podujatia...
POZRITE SI TIEŽ:

Portál Trenčínonline.sk hľadá MANAŽÉRA PORTÁLU

pre komplexnú starostlivosť o portál  (obchodné zastupovanie, aktualizácia) a tiež spolupracovníkov na dopisovanie, realizáciu fotoreportáží a videoreportáží, redaktorskú prácu. Príp. ak sa venujete, alebo poznáte niekoho, kto sa venuje, alebo by sa chcel realizovať v obchodnom zastupovaní, príp. v tvorbe zaujímavých videí, video relácii, fotoreportáží, dopisovaní pre portál Trenčínonline.sk, ozvite sa. 

Tel.: 0903 671 087

e-mailTáto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
Staňte sa spolutvorcom portálu TRENČÍNONLINE.sk!

Ak je vo Vašom okolí niečo, na čo by ste chceli upozorniť, stalo sa niečo vo Vašom okolí, posielajte nám tipy, fotografie, videá, informácie, radi ich budeme na portáli Trenčínonline.sk uverejňovať. Posielajte na e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. , alebo telefonicky na: 0903 671 087.

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť