pon09162019

Aktualizovanéstr, 21 aug 2019 1pm

 • Vytvoriť účet
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.

TrenčínOnline.sk

Back Úvod Správy PR články

PR články, komerčné, Levice PR články

5 spôsobov, ako sa lepšie sústrediť na prácu

( 1 x )
Naše telo reaguje na vonkajšie podnety veľmi citlivo, preto je niekedy sústrediť sa na konkrétnu úlohu naozaj náročné. Človek musí byť odpočinutý, plný energie a chuti niečo svojou prácou zmeniť. Ako to ale dosiahnuť, keď je schopnosť našej koncentrácie na bode mrazu?

Čítať ďalej: 5 spôsobov, ako sa lepšie...

Potrebujete nový elektromotor?

( 1 x )
Elektromotor zmenil našu spoločnosť a zmenil jej fungovanie. Predĺžil ruku človeka a zlepšil jeho blahobyt. Toto zariadenie sa nachádza všade okolo nás a zaisťuje často chod celej spoločnosti, pretože tú riadia stroje, spotrebiče a iné zariadenia, bez ktorých by sme si to dnes už nedokázali ani predstaviť.

Čítať ďalej: Potrebujete nový elektromotor?

Líder v oblasti predaja a poskytovania reklamných, prezentačných a prenosných systémov

Máte skvelý produkt alebo ponuku, ktorá by sa mala dostať na trh? Výstavné stánky sú skvelou voľbou ako podchytiť atmosféru, s ktorou prichádzate na veľtrh či výstavu. Môžete si vybrať z rôznych veľkostí a rôznych prevedení. Je to naozaj jednoduché a pohodlné riešenie.

Čítať ďalej: Líder v oblasti predaja a...

Diéta pre tých, ktorých trápia migrény a iné druhy bolesti hlavy

( 1 x )

Možno by ste boli prekvapení, ale klasická migréna postihuje v súčasnosti viac mužov ako ženy. Počet prípadov neustále rastie a výroba liekov na liečenie alebo zmiernenie týchto príznakov je viac menej len predmetom biznisu niektorých skupín a nakoniec prichádzame na to, že poraziť chorobu nie je možné inak ako stravou a štýlom života.

Čítať ďalej: Diéta pre tých, ktorých...

Ako si zariadiť novú a krásnu predsieň?

( 1 x )

Hala v byte alebo dome je často vnímaná ako miestnosť so sekundárnou úlohou. Netrávite tu veľa času a venujete jej len letmý pohľad. To však nie je dôvod na to, aby sa jej dekorácia a dizajn nestali pri rekonštrukcii domu alebo bytu predmetom vášho záujmu. Ako iste viete, prvý dojem je najsilnejší, a práve z tohto miesta začína poznanie bytu a ponorenie sa do jeho individuálnej atmosféry.

Čítať ďalej: Ako si zariadiť novú a...