štv08172017

Aktualizovanépia, 30 jún 2017 12pm

 • Vytvoriť účet
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.

TrenčínOnline.sk

Back Úvod Správy Kultúra Koncerty, festivaly, krsty

Koncerty a festivaly

Dúhové srdcia v dlaniach detí hrali pre radosť

NOVÉ MESTO NAD VÁHOM 11. októbra 2016 - V nedeľu 25. septembra 2016 sa uskutočnil piaty ročník benefičného koncertu "Dúha v srdci" v spoločenskej sále MsKS v Novom Meste nad Váhom. Hudobné podujatie spojené s náučnými workšopmi a tvorivými dielňami usporiadané pre deti a osoby s mentálnym postihnutím spestrili svojím vystúpením speváčka Katarína Knechtová zo svojou skupinou, skupiny Maduar a Hudba z Marsu, Folklórny súbor Goral, Zumba inštruktorka Michelle Webe z Dominikánskej republiky a moderátor Dodo Kuriľák.

Dúhové srdcia v dlaniach detí hrali pre radosť

Čítať ďalej: Dúhové srdcia v dlaniach...

FestDobréBohunice sa sťahujú z Jaslovských Bohuníc a menia sa na FestDobréRybníky

( 1 x )

OPATOVCE PRI TRENČÍNE 29. mája 2016 - Po deviatich rokoch sa jeden z najobľúbenejších folk a country festivalov FestDobréBohunice sťahuje z Jaslovských Bohuníc. Ukončuje sa tak takmer dekáda pôsobenia výnimočného podujatia, ktoré túto obec zviditeľnilo nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí.

FestDobréBohunice sa sťahujú z Jaslovských Bohuníc a menia sa na FestDobréRybníky

Čítať ďalej: FestDobréBohunice sa...

Zažite fantastickú atmosféru 60. rokov na vlastnej koži so skupinou The Backwards a najväčšími hitmi legendárnych The Beatles + súťaž

NOVÁ DUBNICA 3. septembra 2015 - Výnimočný koncert bude prierezom tvorby skupiny aj v pôvodných kostýmoch. Na mieste, kde to žilo v rokoch 60-tych. V rokoch lásky, veľkých hitov, v rokoch legendárnych The Beatles. Spievajte, kričte, tancujte v kine Panorex!

Zažite fantastickú atmosféru 60. rokov na vlastnej koži so skupinou The Backwards a najväčšími hitmi legendárnych The Beatles

Čítať ďalej: Zažite fantastickú...