uto04072020

Aktualizovanéstr, 15 jan 2020 7am

 • Vytvoriť účet
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.

TrenčínOnline.sk

Back Úvod Správy Kultúra Klubové párty, diskotéky EDMANIA OPEN AIR: Odvez sa do Trenčína partybusom! + SÚŤAŽ!

EDMANIA OPEN AIR: Odvez sa do Trenčína partybusom! + SÚŤAŽ!

TRENČÍN 9. júna 2016 - Elektronická hudba sa v decembri 2015 úspešne usídlila v areáli EXPO CENTER Trenčín. Pod značkou EDMANIA začal písať svoju históriu festival elektronickej tanečnej hudby. Jeho letné pokračovanie s podtitulom WE LOVE TRANCE je naplánované na pondelok 4. júla 2016.

EDMANIA OPEN AIR: Odvez sa do Trenčína partybusom!

Pre tých, ktorí si nechcú robiť starosti so zháňaním ochotného šoféra alebo voľným parkovacím miestom, prinášame zájazd z Bratislavy s druhým nástupným miestom v Trnave.

Partybus.sk pozná každý správny clubber, ktorý už zažil nejednu žúrku na palube autobusu cestou na párty. EDMANIA OPEN AIR – WE LOVE TRANCE EDITION ponúka možnosť nechať sa na túto letnú oslavu trance hudby pohodlne odviezť. Počas celej cesty hrá v partybuse výlučne hudba alebo relevantné hudobné DVD v štýle podujatia. Cestujúci si navyše môžu nechať prehrať aj vlastnú hudbu. Každý partybus má svojho vlastného vedúceho a/alebo stewarda, ktorí sa počas jazdy starajú o všetky požiadavky a priania cestujúcich, ktorí si tak po perfektnej warmup jazde môžu ešte viac vychutnať samotné podujatie. Po skončení akcieposkytne partybus okamžitý a bezstarostný návrat domov.

EDMANIA OPEN AIR: Odvez sa do Trenčína partybusom!

Partybus je ideálny spôsob pohodlnej dopravy nielen pre páry a väčšie skupiny, ale aj pre jednotlivcov, ktorí by bez tejtopríležitosti pravdepodobne ostali doma.

Cena zájazdu partybusom (bez vstupenky):
Nástup Bratislava:
16 € do 30.6.2016

Nástup Trnava:
14 € do 30.6.2016

Pre rezerváciu jazdy Partybusom navštívte: http://bit.ly/partybus_edmania_open_air2016

Andrej Budai photo - video - fotografické a video služby - školské rozlúčky, spoločné fotenie, svadby, stužkové, promócie, birmovky, plesy, rodinné a firemné akcie, stretnutia, spoločenské a športové akcie a podujatia...

EDMANIA OPEN AIR - WE LOVE TRANCE EDITION 4. júla 2016 premiérovo na Slovensku privíta hostí svetového mena! Do Trenčína zavítajú Andrew Rayel, KhoMha, MaRLo, Ruben De Ronde, ale aj Ben Gold, Thomas Coastline, Ferreck Dawn, Driftmoon a ďalší. Slovenské farby na festivale bude zastupovať Milan Lieskovsky, ktorý sa špeciálne počas tejto noci vráti ku svojim hudobným koreňom. Tešiť sa môžete aj na dva talenty, ktoré slovenskej trance family budú iste dobre známe – sú nimi Martin Michniak a Soul Mirror.

Vstupenky do 15. júna za 22,99 € zakúpite na partymenu.eupredpredaj.skticketportal.sk. Príďte si užiť najväčšiu trance oslavu roka 2016 pod holým nebom.

SÚŤAŽ O 1x2 VSTUPENKY NA EDMANIA - WE LOVE TRANCE!

Ako sa súťaže zúčastniť?

Stačí, keď budete ZDIEĽAŤ plagát EDMANIA - WE LOVE TRANCE na našej Facebook stránke Trenčínonline.sk.

EDMANIA OPEN AIR: Odvez sa do Trenčína partybusom!

Súťaž o 1x2 vstupenky na EDMANIA - WE LOVE TRANCE trvá do 28.6.2016 do 22:00 hod. Dňa 29.6.2016 vylosujeme 1 výhercu, ktorý získa po 2 vstupenky na tento skvelý event! 

Meno výhercu uverejníme na FB Trenčínonline.sk. Výhercu budeme kontaktovať priamo na Facebook-u! Výherca si vstupenky bude môcť prevziať priamo v pokladni podujatia, jeho meno bude uvedené na guest liste. 

Pre účasť v súťaži súhlasíte so všeobecnými podmienkami na účasť v súťažiach portálu Trenčínonline.sk. 


NEPREHLIADNITE: Portál Trenčínonline.sk hľadá spolupracovníkov pre obchodné zastupovanie, na dopisovanie, realizáciu fotoreportáží a videoreportáží, redaktorskú prácu. Príp. ak sa venujete, alebo poznáte niekoho, kto sa venuje, alebo by sa chcel realizovať v obchodnom zastupovaní, príp. v tvorbe zaujímavých videí, video relácii, fotoreportáží, dopisovaní pre portál Trenčínonline.sk, ozvite sa. 

Tel.: 0903 671 087

Viac info na e-mailyTáto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.


Staňte sa spolutvorcom portálu TRENČÍNONLINE.sk!

Ak je vo Vašom okolí niečo, na čo by ste chceli upozorniť, stalo sa niečo vo Vašom okolí, posielajte nám tipy, fotografie, videá, informácie, radi ich budeme na portáli Trenčínonline.sk uverejňovať. Posielajte na e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. , alebo telefonicky na: 0903 671 087

 

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť