pia02282020

Aktualizovanéstr, 15 jan 2020 7am

 • Vytvoriť účet
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.

TrenčínOnline.sk

Back Úvod Správy Avíza a pozvánky Bojnický zámok privíta princezné z obľúbených rozprávok

Bojnický zámok privíta princezné z obľúbených rozprávok

BOJNICE 9. júna 2016 - Slovenské národné múzeum – Múzeum Bojnice pripravilo pre detských návštevníkov Bojnického zámku v poradí už dvadsiaty ročník podujatia Rozprávkový zámok.

Bojnický zámok privíta princezné z obľúbených rozprávok

Jubilejný ročník bude zasvätený princom a princeznám – hrdinom, ktorých morálne zásady a životné múdrosti by mali byť inšpiráciou deťom i dospelým.

V rámci podujatia s podtitulom „Rozprávkový bál princezien“ pozveme deti a ich rodičov do čarovného sveta chrabrých princov a vznešených princezien. Pozornosť upriamime na slušnosť, spolupatričnosť, silu priateľstva a dobrých skutkov. Cieľom je predstaviť morálne hodnoty, cnosti a charakterové vlastnosti, ktoré boli odjakživa spojené s rozprávkovými princami a princeznami, prostredníctvom štyroch príbehov.

Andrej Budai photo - video - fotografické a video služby - školské rozlúčky, spoločné fotenie, svadby, stužkové, promócie, birmovky, plesy, rodinné a firemné akcie, stretnutia, spoločenské a športové akcie a podujatia...

Hrdinovia rozprávkových príbehov spoločne s detskými návštevníkmi vykročia po ceste udatných a vznešených činov. Popoluška očarí princa svojou skromnosťou, odvážny princ zobudí zo storočného spánku Šípkovú Ruženku, čary zlej macochy premôže dobré srdce Snehulienky a kráska vďaka láskavosti a porozumeniu vylieči z kliatby princa uväzneného v tele zvieraťa.

Podujatie Rozprávkový zámok si návštevníci Bojnického zámku budú môcť pozrieť v termínoch od 15.6. do 19.6. a od 22.6. do 26.6.2016.

Podrobnejšie informácie:
www.bojnicecastle.sk
www.rozpravkovyzamok.sk
www.snm.sk

zdroj a plagát: SNM Bojnice
POZRITE SI TIEŽ:
NEPREHLIADNITE: Portál Trenčínonline.sk hľadá spolupracovníka pre obchodné zastupovanie, na dopisovanie, realizáciu fotoreportáží a videoreportáží, redaktorskú prácu. Príp. ak sa venujete, alebo poznáte niekoho, kto sa venuje, alebo by sa chcel realizovať v obchodnom zastupovaní, príp. v tvorbe zaujímavých videí, video relácii, fotoreportáží, dopisovaní pre portál Trenčínonline.sk, ozvite sa. 

Tel.: 0903 671 087

Viac info na e-mailTáto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.


Staňte sa spolutvorcom portálu TRENČÍNONLINE.sk!

Ak je vo Vašom okolí niečo, na čo by ste chceli upozorniť, stalo sa niečo vo Vašom okolí, posielajte nám tipy, fotografie, videá, informácie, radi ich budeme na portáli Trenčínonline.sk uverejňovať. Posielajte na e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. , alebo telefonicky na: 0903 671 087

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť