pon01272020

Aktualizovanéstr, 15 jan 2020 7am

 • Vytvoriť účet
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.

TrenčínOnline.sk

Back Úvod Správy Avíza a pozvánky V Trenčíne sa uskutoční veľkolepý galavečer BOXU - Gentlemen's BOXing Night!

V Trenčíne sa uskutoční veľkolepý galavečer BOXU - Gentlemen's BOXing Night!

TRENČÍN 7. júna 2016 - V sobotu, 11.júna 2016 sa v Trenčíne uskutoční veľkolepý galavečer BOXU - Gentlemen's BOXing Night, na ktorom sa predstaví aj TOMI KID KOVÁCS!

Gentlemen's BOXing Night, Trenčín, 11.6.2016

Samotnému galavečeru bude predchádzať verejný tréning Tomiho Kida a jeho súpera Giorgiho Beroshviliho, ktorý sa uskutoční vo štvrtok, 9. júna o 17:00 v OC Laugaricio v Trenčíne. Na podujatí sa uvidia prvýkrát! Tréning bude trvať asi 1 hodinu, pričom súčasťou tréningu bude tienový boj, lapy a rôzne nácviky.

Nasledovať bude váženie boxerov, ktoré sa uskutoční v piatok, 10. júna o 15:00 v OC Laugaricio v Trenčíne. Zúčastnia sa ho všetci účastníci galavečera vrátane zástupcov zo svetovej organizácie zastrešujúcej podujatie.

Andrej Budai photo - video - fotografické a video služby - školské rozlúčky, spoločné fotenie, svadby, stužkové, promócie, birmovky, plesy, rodinné a firemné akcie, stretnutia, spoločenské a športové akcie a podujatia...

Galavečer Gentlemen's BOXing Night sa uskutoční v Mestskej športovej hale v Trenčíne v sobotu 11.júna od 18:00 hod., pričom návštevníci sa budú môcť tešiť na 13 zápasov! Okrem boxu diváci uvidia aj Muay Thay a K1.

Hrdinom večera bude malý Filipko, ktorý bojuje so zákernou chorobou. Na podujatí pod záštitou primátora mesta Trenčín uvidíte boxovať Tomiho KIDa v titulovom zápase o opasok. Okrem toho uvidíte ďalší profesionálny titulový zápas Róberta Rácza, 8 zápasov Slovenského výberu najlepších boxerov proti Srbsku, 3 zápasy K1 a niekoľko prekvapení. Rozhodne sa bude na čo pozerať!

zdroj a fotografia: TOMI KID TEAM
NEPREHLIADNITE: Portál Trenčínonline.sk hľadá spolupracovníka pre obchodné zastupovanie, na dopisovanie, realizáciu fotoreportáží a videoreportáží, redaktorskú prácu. Príp. ak sa venujete, alebo poznáte niekoho, kto sa venuje, alebo by sa chcel realizovať v obchodnom zastupovaní, príp. v tvorbe zaujímavých videí, video relácii, fotoreportáží, dopisovaní pre portál Trenčínonline.sk, ozvite sa. 

Tel.: 0903 671 087

e-mailTáto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.


Viac tu: http://www.leviceonline.sk/pracovne-ponuky/582-obchodn-mana-r

Staňte sa spolutvorcom portálu TRENČÍNONLINE.sk!

Ak je vo Vašom okolí niečo, na čo by ste chceli upozorniť, stalo sa niečo vo Vašom okolí, posielajte nám tipy, fotografie, videá, informácie, radi ich budeme na portáli Trenčínonline.sk uverejňovať. Posielajte na e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. , alebo telefonicky na: 0903 671 087

 

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť