pon02242020

Aktualizovanéstr, 15 jan 2020 7am

 • Vytvoriť účet
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.

TrenčínOnline.sk

Back Úvod Správy Avíza a pozvánky Bojnice zvolávajú všetkých na zámok spoznať rytierske cnosti + súťaž o vstupenky!

Bojnice zvolávajú všetkých na zámok spoznať rytierske cnosti + súťaž o vstupenky!

BOJNICE 4. septembra 2015 - Všetci na zámok! Slovenské národné múzeum - Múzeum Bojnice zvoláva všetkých z blízka i z ďaleka na Bojnický zámok. Spoznajte ušľachtilé cnosti a staňte sa rytiermi!

Bojnice zvolávajú všetkých na zámok spoznať rytierske cnosti

Zámocké panstvo bude koncom septembra po roku opäť pasovať statočných návštevníkov za rytierov. Inscenované podujatie "Všetci na zámok" s podtitulom "Staňte sa rytiermi" ich prevedie náročnou cestou osvojovania si rytierskych cností a pripraví ich na slávnostný akt pasovania, počas ktorého v zámockej kaplnke pokľaknú pred samotného kráľa.

Návštevníkov okrem množstva zaujímavých informácií zo života rytierov čakajú úlohy, zamerané na šikovnosť a odvahu, hry, súťaže a zábava. Veselou a hravou formou spoznajú náročné požiadavky kladené na budúcich rytierov a otestujú si svoje schopnosti.

Podujatie, ktoré si kladie za cieľ pripomenúť rytierske cnosti a mravné hodnoty, potrvá od 18. septembra do 20. septembra 2015.

Termín konania: 18.9. -20.9. 2015
Otváracie hodiny: 9.00 – 17.00 hod

Viac informácií: www.bojnicecastle.skwww.snm.sk

 

SÚŤAŽ o 2x vstupenku pre 2 osoby na podujatie "Všetci na zámok - Staňte sa rytiermi"!

Ako sa súťaže zúčastniť?

Pre Vašu účasť v súťaži ZDIEĽAJTE verejne tento obrázok vo Vašom Facebook-ovom profile a ste v hre!

Bojnice zvolávajú všetkých na zámok spoznať rytierske cnosti

Nie ste na Facebook-u a chcete súťažiť? Stačí, keď priamo pod tento článok pridáte do komentárov "Všetci na zámok" a budete taktiež zaredení do súťaže. :)


Do kedy sa súťaží?

Súťaž o trvá do 16.9.2015 do 22:00 hod. Dňa 17.9.2015 vylosujeme 2 výhercov, ktorí získajú po 1ks vstupenky, pričom každá vstupenka platí pre 2 osoby.

Mená výhercov uverejníme na FB Trenčínonline.sk. Výhercu budeme kontaktovať priamo na Facebook-u, alebo cez e-mail. Výhercom výhru zašleme poštou.

Pre účasť v súťaži súhlasíte so všeobecnými podmienkami na účasť v súťažiach portálu Trenčínonline.sk.

zdroj a plagát: SNM Bojnice
Portál TRENČÍNONLINE.SK hľadá spolupracovníkov!

Portál Trenčínonline.sk hľadá spolupracovníkov pre obchodné zastupovanie, na dopisovanie, realizáciu fotoreportáží a videoreportáží, redaktorskú prácu. Príp. ak sa venujete, alebo poznáte niekoho, kto by rád pracoval ako obchodný zástupca pre portál Trenčínonline.sk s bezkonkurenčnými províziami, resp. ak poznáte niekoho, kto sa venuje, alebo by sa chcel realizovať napr. v tvorbe zaujímavých videí, video relácii, fotoreportáží, dopisovaní pre portál Trenčínonline.sk, ozvite sa.

Tel.: 0903 671 087

e-mailTáto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.


Viac tu: http://praca.bazar.sk/12905758-manazer-regionalneho-portalu

Staňte sa spolutvorcom portálu TRENČÍNONLINE.sk!

Ak je vo Vašom okolí niečo, na čo by ste chceli upozorniť, stalo sa niečo vo Vašom okolí, posielajte nám tipy, fotografie, videá, informácie, radi ich budeme na portáli Trenčínonline.sk uverejňovať. Posielajte na e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. , alebo telefonicky na: 0903 671 087.

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť