pon02242020

Aktualizovanéstr, 15 jan 2020 7am

 • Vytvoriť účet
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.

TrenčínOnline.sk

Back Úvod Správy Avíza a pozvánky Posledné prázdninové dobrodružstvá v Bojniciach

Posledné prázdninové dobrodružstvá v Bojniciach

Posledné prázdninové dobrodružstvá v BojniciachBOJNICE 25. augusta 2015 - Koniec letných prázdnin sa nezadržateľne blíži. Posledné voľné dni sa nechajte pozvať do Bojníc. Miestny zámok pôsobí cez deň rozprávkovo, po zotmení prináša tajomné zimomriavky. Múzeum v ňom sídliace ponúka až do úplného konca prázdnin zaujímavý program pre všetkých školákov i škôlkarov.

Počas pracovných dní môžu detskí návštevníci absolvovať prehliadku zámku v spoločnosti slúžky Betky a vďaka starým kufríkom spoznávať bývalých obyvateľov zámku. Bábka menom pán Bartolomej im ochotne prezradí mnoho zaujímavostí zo života v minulosti.
Posledné prázdninové dobrodružstvá v Bojniciach
Odvážnejšie deti určite potešia v piatok a v sobotu nočné prehliadky s duchmi a strašidlami. Prežite posledné prázdninové dobrodružstvá v Bojniciach. A potom už len vykročiť tou správnou nohou do nového školského roka.

Čarovný príbeh pána Bartolomeja / pondelok – piatok o 11:00

Hra na minulosť / pondelok – piatok o 14:00

Nočné prehliadky zámku / piatok a sobota o 21:00, predpredaj vstupeniek od 19:45

Podrobnejšie informácie: www.bojnicecastle.sk a www.snm.sk
zdroj a fotografie: SNM Bojnice
Portál TRENČÍNONLINE.SK hľadá spolupracovníkov!

Portál Trenčínonline.sk hľadá spolupracovníkov pre obchodné zastupovanie, na dopisovanie, realizáciu fotoreportáží a videoreportáží, redaktorskú prácu. Príp. ak sa venujete, alebo poznáte niekoho, kto by rád pracoval ako obchodný zástupca pre portál Trenčínonline.sk s bezkonkurenčnými províziami, resp. ak poznáte niekoho, kto sa venuje, alebo by sa chcel realizovať napr. v tvorbe zaujímavých videí, video relácii, fotoreportáží, dopisovaní pre portál Trenčínonline.sk, ozvite sa.

Tel.: 0903 671 087

e-mailTáto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.


Viac tu: http://www.trencinonline.sk/pracovne-ponuky/85-obchodn-mana-r

Staňte sa spolutvorcom portálu TRENČÍNONLINE.sk!

Ak je vo Vašom okolí niečo, na čo by ste chceli upozorniť, stalo sa niečo vo Vašom okolí, posielajte nám tipy, fotografie, videá, informácie, radi ich budeme na portáli Trenčínonline.sk uverejňovať. Posielajte na e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. , alebo telefonicky na: 0903 671 087.

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť