pon02242020

Aktualizovanéstr, 15 jan 2020 7am

 • Vytvoriť účet
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.

TrenčínOnline.sk

Back Úvod Správy Avíza a pozvánky Beckovské Slávnosti v žiare hviezd

Beckovské Slávnosti v žiare hviezd

BECKOV 18. júna 2015 - Leto už opäť útočí. Slnečné lúče zatiaľ len jemne šteklia a provokujú k zábave. Nudíte sa a čakáte na zázraky? Všetky smútky a problémy nechajte minulosti aj zázraky sa občas udejú.

Beckovské Slávnosti v žiare hviezd

Od 17. až do 19. júla sa Beckov premení na najčarovnejšie miesto s rozprávkovou atmosférou, pohodou a nezabudnuteľnou zábavou. Kúzlo pradávnych časov bude dýchať po tieto dni z každej jeho uličky.

Legendárne Beckovské Slávnosti sú späť. Aj tento rok sa v dňoch 17. až 19. Júla v jednom z najmalebnejších kútov Slovenska predvedú Bludní rytieri na hrdých tátošoch . Rinčanie zbraní a svišťanie šípov pripomenú doby, keď pradávni hrdinovia bojovali o srdcia spanilých dám. Nafukovacie kráľovstvo s hradom, šmykľavkami a trampolínou vyčaria úsmev na každej detskej tvári. Najlepší remeselnícki majstri prekvapia svojimi umeleckými kúskami. Majstrovstvá sveta v hode vidlami VIDLOMET sú už domácou tradíciou. V D.A.S. Aréne sa môžete tešiť na množstvo diskusií, premietania alebo prezentácií na aktuálne i neobyčajné témy.

Zábava bez hudby nie je žiadna zábava. Nemusíte sa obávať. V Beckove sa už pravidelne objavujú len tie najlepšie kapely a interpreti z pomyselného hudobného neba. Toto leto tomu nebude inak. Na oblohu vyjdú hviezdy a nie hocijaké. Zatiaľ prezradíme len pár mien. Richard Muller je v populárnej hudbe pojem, ktorý svojou nádhernou hudbou a spevom pohladí nejednu romantickú dušu. Na pódiách sa objaví aj muzika z trochu iného súdka. Struny na gitarách pre vás rozozvučia geniálni šialenci z Horkýže Slíže a rozhodne to ani zďaleka nebude všetko.

Viac info na: www.doubleagency.sk
Portál TRENČÍNONLINE.SK hľadá spolupracovníkov!

Portál Trenčínonline.sk hľadá spolupracovníkov pre obchodné zastupovanie, na dopisovanie, realizáciu fotoreportáží a videoreportáží, redaktorskú prácu. Príp. ak sa venujete, alebo poznáte niekoho, kto by rád pracoval ako obchodný zástupca pre portál Trenčínonline.sk s bezkonkurenčnými províziami, resp. ak poznáte niekoho, kto sa venuje, alebo by sa chcel realizovať napr. v tvorbe zaujímavých videí, video relácii, fotoreportáží, dopisovaní pre portál Trenčínonline.sk, ozvite sa.

Tel.: 0903 671 087

e-mailTáto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.


Viac tu: http://www.trencinonline.sk/pracovne-ponuky/85-obchodn-mana-r

Staňte sa spolutvorcom portálu TRENČÍNONLINE.sk!

Ak je vo Vašom okolí niečo, na čo by ste chceli upozorniť, stalo sa niečo vo Vašom okolí, posielajte nám tipy, fotografie, videá, informácie, radi ich budeme na portáli Trenčínonline.sk uverejňovať. Posielajte na e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. , alebo telefonicky na: 0903 671 087

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť