str06032020

Aktualizovanéuto, 28 apr 2020 7am

 • Vytvoriť účet
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.

TrenčínOnline.sk

Back Úvod PR články Nevyhnutné súčiastky a vybavenie pre váš priemysel alebo výrobu

Nevyhnutné súčiastky a vybavenie pre váš priemysel alebo výrobu

( 1 x )
Bez strojov a dokonalých technických zariadení by sme toho veľa nezvládli. Nedosiahli by sme taký vysoký výkon, silu a nasadenie. Sme len ľudia, ktorí majú svoje vlastné kapacity. Preto je tu novodobá technológia, stroje a zariadenia, ktoré to robia za nás. Sú našou predĺženou rukou a zvýšeným výkonom.
Aj o tieto zariadenia sa ale musíme starať. Musíme im dodať potrebné elektromotory a iné doplňujúce súčasti, ktoré v daný okamih zaistia ich plné nasadenie.

Potrebujete vidlice na VZV

V súčasnosti sa vysokozdvižné vozíky používajú v technologických reťazcoch rôznych sektorov hospodárstva:

· v obchode,
· doprave
· a poľnohospodárstve.

Nájdu však svoje uplatnenie aj v nových oblastiach podnikania. Na výber správneho nakladača, ktorý bude mať primeraný súbor prevádzkových charakteristík, je ale potrebné vyhodnotiť celý rad parametrov: bezpečnosť, životnosť, prevádzkové podmienky, technické špecifikácie, cenu atď.

Hlavnými charakteristikami tohto nakladača sú jeho nosnosť, výkon a typ motora, ako aj výška zdvihu, o ktorú sa postarajú správne vidlice na VZV.

Pohon dodá výkonný elektromotor

Ten, ktorý má vysoký charakter otáčok a dokáže pri čo najtichšom chode zaistiť potrebný výkon. Elektromotory sa vyberajú podľa toho, kde sa používajú. Jednofázové všeobecné, asynchrónne alebo špeciálne pre ťažký priemysel. Kúpite alebo vyberiete si ich už aj na internete. Pohodlne a zo svojho domu alebo kancelárie. Podľa konkrétnych charakteristík, výkonu, materiálového spracovania a použitia.

Ak sa neviete v obrovskom sortimente dobre orientovať, nechajte si poradiť skúseným predajcom alebo dodávateľom. Kvalitný e-shop s touto technikou je nimi vybavený, pretože sa jedná o tak špecifický typ ponuky, s ktorou môže mať problémy aj profesionál. Tak sa nami inšpirujte a zamierte do predajne, kde vám tieto kvalitné elektromotory dodajú. Uvidíte, že budete maximálne spokojní.

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť