str06032020

Aktualizovanéuto, 28 apr 2020 7am

 • Vytvoriť účet
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.

TrenčínOnline.sk

Back Úvod PR články Ako si zariadiť novú a krásnu predsieň?

Ako si zariadiť novú a krásnu predsieň?

( 1 x )

Hala v byte alebo dome je často vnímaná ako miestnosť so sekundárnou úlohou. Netrávite tu veľa času a venujete jej len letmý pohľad. To však nie je dôvod na to, aby sa jej dekorácia a dizajn nestali pri rekonštrukcii domu alebo bytu predmetom vášho záujmu. Ako iste viete, prvý dojem je najsilnejší, a práve z tohto miesta začína poznanie bytu a ponorenie sa do jeho individuálnej atmosféry.

S nami sa dozviete, ako si týchto pár metrov štvorcových zariadiť tak, aby bol dojem čo najlepší.

Skúste sektorový nábytok

Kedysi populárne súpravy nábytku do kuchyne, kúpeľne, spálne a chodby teraz stratili svoj význam. To čo je ťažkopádne a zbytočné sa v móde moc neudrží. Nielen pri predsieni by ste preto mali využiť skôr dekor a dizajnové prvky univerzálneho sektorového nábytku, ktorý vyrieši problém každého jedného špecifického priestoru.

Obmedzte úložný priestor

Veľká šatníková skriňa od podlahy až k stropu je celkom známym nábytkom pre malé byty. Samozrejme, že to zväčšuje kapacity úložného priestoru, no zmenšuje priestorové možnosti.

Ak chcete, aby bola hala priestrannejšia a svetlejšia, potom je lepšie využitie bočných stien na skrine a úložné priestory vynechať.

Vymeňte veľký nábytok za úzke regály. Dobrou alternatívou sú tenké sklopné moduly. Ak si nedokážete predstaviť tento priestor bez šatníka, snažte sa ho čo najmenej zaťažiť. Opatrne vykonajte všetky merania a vytvorte ho na mieru, namiesto dverí dávajte prednosť zrkadlám a matnému kalenému sklu. Vnútri nie je potrebné montovať ťažké police a zásuvky, použite kovové koše z drôtu a obyčajné tyče na oblečenie.

Skúste nový náter dverí, zrenovovať alebo použiť inú podlahu, svetlá farba priestor zväčší, ale bude viac náročnejšia na údržbu. Na chodbe toho veľa nepotrebujete, jeden zaujímavý detail v podobe veľkého zrkadla, nádherného obrazu a svetla stačí. V kombinácii so správnymi farbami to bude priestor, ktorý vás dobre prezentuje. Nezabudnite pritom na príjemnú vôňu a odkladaciu plochu na obuv. 

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť