pon02242020

Aktualizovanéstr, 15 jan 2020 7am

 • Vytvoriť účet
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.

TrenčínOnline.sk

Back Úvod PR články Ako pochopiť, že tento vzťah už nemá šancu

Ako pochopiť, že tento vzťah už nemá šancu

( 1 x )
Keď je život vo vzťahu nekonečným reťazcom škandálov, obviňovania alebo naopak zotročený nudnou rutinou, ukončenie vzťahov je vo väčšine prípadov prirodzené. Avšak nie všetci sa ponáhľajú, aby z tejto rozbúrenej lode hneď vystúpili a radšej počkajú, kým búrka prejde a znova sa na oblohe objaví Slnko. Niekedy je to ale rozpoznať náročne. Kedy teda v takomto vzťahu zotrvať a naopak z neho rýchlo odísť?
Komunikácia viazne

Vo vzťahu sa ľudia navzájom podporujú, učia sa riešiť konfliktné situácie a robia ústupky, čo zároveň posilňuje len ich vnútorný rast a rozvoj. Pri komunikácii s milovaným otvárame nové aspekty samých seba, zbavujeme sa prípadnej traumy z detstva a cítime sa v bezpečí. Ale ako to zvládnuť s ľuďmi, kde už niet dôvod na žiadne slová ani gestá? V tom prípade by ste to mali skúsiť ešte niekoľko krát a utvrdiť sa v tom, že si naozaj nemáte čo povedať.

Sex je minulosťou

Ak si vo vzťahu nemáte kedy nájsť čas ani na intímne zblíženie, môže byť za tým niekoľko dôvodov. Možno vás viac napĺňa pocit novej známosti zo sex zoznamky z trenčianskeho kraja. A možno máte len na seba málo času a veľmi veľa iných povinností. Treba si to všetko prediskutovať a zvážiť. Ako s tým dokážete žiť a dlhodobo fungovať. Nikdy nerobte unáhlené rozhodnutia.

Sex je dôležitý nielen pre potešenie, ale aj naše zdravie, takže by ste si ho nemali odopierať ani vo vyššom veku. Ak by v intímnostiach zavládol stereotyp, možno je iba čas vyskúšať niečo iné a nové. Napríklad erotické pomôcky, ktorou môže byť na začiatok len jednoduchý vibrátor.

Menej spoločných chvíľ

Treba mať na pamäti, že niektorí ľudia a zväčša muži sú na vyznanie citov dosť skúpi. To však neznamená hneď dôvod na rozchod a veľké ovácie. Občas si stačí nájsť na spoločné záujmy čas a uvedomiť si význam druhej osoby pre náš vzťah. Nikto z nás tu nebude večne, a preto by sme sa mali snažiť svoj priestor využiť naplno a stým, koho naozaj milujeme!

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť