uto01282020

Aktualizovanéstr, 15 jan 2020 7am

 • Vytvoriť účet
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.

TrenčínOnline.sk

Back Úvod Krimi - policajné správy Ostatné 18-ročný Matej z Trenčína u seba prechovával marihuanu

18-ročný Matej z Trenčína u seba prechovával marihuanu

18-ročný Matej z Trenčína u seba prechovával marihuanuTRENČÍN 12. novembra 2015 - Vyšetrovateľ Odboru kriminálnej polície z Trenčína 9.novembra vzniesol obvinenie z prečinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov a prekurzorov, ich držanie a obchodovanie s nimi voči 18-ročnému Matejovi z Trenčína.

Obvinený Matej 16.augusta v poobedňajších hodinách v Trenčíne na ul. Inoveckej u seba prechovával plastové vrecko
s obsahom marihuany. Zadržaná marihuana bola zaslaná na expertízne skúmanie a podľa vyjadrenia zadržané množstvo
zodpovedá celkovo deviatim obvykle jednorazovým dávkam drogy. Obvinenému v prípade dokázania viny hrozí trest odňatia
slobody až na päť rokov.
zdroj: KR PZ Trenčín
Andrej Budai photo - video - fotografické a video služby - školské rozlúčky, spoločné fotenie, svadby, stužkové, promócie, birmovky, plesy, rodinné a firemné akcie, stretnutia, spoločenské a športové akcie a podujatia...

NEPREHLIADNITE: Portál Trenčínonline.sk hľadá spolupracovníkov pre obchodné zastupovanie, na dopisovanie, realizáciu fotoreportáží a videoreportáží, redaktorskú prácu. Príp. ak sa venujete, alebo poznáte niekoho, kto sa venuje, alebo by sa chcel realizovať v obchodnom zastupovaní, príp. v tvorbe zaujímavých videí, video relácii, fotoreportáží, dopisovaní pre portál Trenčínonline.sk, ozvite sa. 

Tel.: 0903 671 087

e-mailTáto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.


Staňte sa spolutvorcom portálu TRENČÍNONLINE.sk!

Ak je vo Vašom okolí niečo, na čo by ste chceli upozorniť, stalo sa niečo vo Vašom okolí, posielajte nám tipy, fotografie, videá, informácie, radi ich budeme na portáli Trenčínonline.sk uverejňovať. Posielajte na e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. , alebo telefonicky na: 0903 671 087

 

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť